Kontakt: + 48 (62) 736-34-21 / vateu@euroma.net.pl

Zwrot podatku od wartości dodanej

EUROMA oferuje kompleksową obsługę podmiotów z brany transportowej w zakresie zwrotu podatku od wartości dodanej. Odzyskujemy dla naszych klientów VAT ze wszystkich 27 krajów unii Europejskiej oraz Norwegii. Współpraca z nami da Ci pewność skutecznie i sprawnie odzyskanego VAT-u i pozwoli skupić się na bieżącym prowadzeniu biznesu. Całą procedurę VAT-REF z dowolnego kraju UE oraz Norwegii bierzemy na siebie.

Wartość dodanakto może odzyskać podatek?

W myśl przepisów wspólnotowych, o zwrot VAT mogą ubiegać się te firmy, które nie mają swojej siedziby i nie wykonują opodatkowanej działalności na ternie państwa, z którego chcą odzyskać podatek od wartości dodanej (kraj zwrotu). Wniosek o odzyskanie pieniędzy może złożyć jedynie podatnik VAT, wykonujący usługi niepodlegające zwolnieniu. Firmy przewozowe mogą odzyskać VAT m.in. od kosztów zakupu paliwa, opłat autostradowych, noclegów i wyżywienia czy zakupów części samochodowych w kraju zwrotu.

Zwrot podatku od wartości oddanejco oferujemy?

Decydując się na współpracę z nami, znacznie skracasz sobie drogę do szybkiego odzyskania należnego podatku. Procedura VAT-REF może trwać nawet kilka miesięcy, dlatego sprawne i bezbłędne sporządzenie niezbędnych dokumentów znacznie zwiększa szansę na szybsze otrzymanie pozytywnej decyzji. W ramach kompleksowej współpracy EUROMA oferuje Ci:

Chcesz szybko i sprawnie odzyskać należny zwrot podatku VAT? Skontaktuj się z nami już dziś! Do momentu otrzymania pieniędzy nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Prowizję wypłacisz nam dopiero po zaksięgowaniu zwrotu na Twoim koncie bankowym.